Acer z notebookiem w cenie samochodu. Konkurs! #IEM

Acer z notebookiem w cenie samochodu. Konkurs! #IEM
04.03.2017 18:05
Acer z notebookiem w cenie samochodu. Konkurs! #IEM

Na dość niepozornym stoisku Acer znajdziecie prawdziwe perełki. To notebook Acer Predator 21X, monitor z Eye Trackingiem Predator Z1 i oczywiście monitory, na których grają zawodowcy, z serii Predator XB1. Oto szczegóły.

Zaczynamy od prawdziwej petardy, czyli notebooka z zakrzywionym ekranem 21 cali, czyli Predator 21X. To sprzęt bezwzględnie nietuzinkowy. Opis zaczniemy przewrotnie od ceny tego potwora. Już możecie składać zamówienia, choć sprzęt będzie dopiero rozsyłany do sklepów. Przygotujcie się na wydanie około 10 tys. Euro. Kwota wydaje się przerażająca, jednak w olbrzymiej obudowie znalazły się naprawdę wydajne podzespoły.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Procesor desktopowy Intel Core i7 7700HQ, 64 GB pamięci, 21-calowa, zakrzywiona, matryca IPS z rozdzielczością 2560 na 1080 pikseli. Do tego wspiera technologię G-Sync, którą z pewnością świetnie wykorzystają dwie karty GeForce GTX 1070 spięte w SLI. Musicie go koniecznie zobaczyć na własne oczy, do czego zachęcamy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejną, całkowitą nowością są monitory z serii Predator Z1. To sprzęt wykorzystujący technologię Tobii Eye Tracking, czyli sterowanie w grze za pomocą ruchów gałek ocznych. Sprawdza się to znakomicie, nowość została już zaadoptowana w około pięćdziesięciu tytułach gier, co dobrze wróży na przyszłość.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na koniec warto wspomnieć o monitorach Acer XB1, znajdziecie je nie tylko na stoisku Acera, ale też w wielu miejscach, gdzie rozgrywane są turnieje, łącznie ze sceną główną w Spodku. To oficjalny model tegorocznych finałów Intel Extreme Masters. Ciekawostka na koniec. Z ponad trzystu monitorów, które jeżdżą po całym świecie od czerwca 2016, do tej pory współpracy odmówił tylko jeden.

Konkurs!

Kolejny konkurs przed Wami. Do wygrania jest pakiet gadżetów z logo Predator. Zabawa, po raz kolejny jest wręcz banalna. Wystarczy, aby każdy zarejestrowany czytelnik dobrychprogramów w komentarzu wypowiedział się na temat technologii Tobii Eye Tracking. W jakich jeszcze zastosowaniach, poza sterowanie w grach, może być użyta. Nagrodzimy najciekawszy komentarz.

350196200341465025

Na odpowiedzi czekamy do 8 marca, do północy. Wyniki poznacie w piątek 10 marca.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)