Acrylic WiFi Home ikona

Acrylic WiFi Home4.5.7716.24042

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Acrylic WiFi Home to darmowa edycja ciekawego i przydatnego narzędzia, służącego do monitorowania pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe (tzw. WiFi).

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i dostarcza podstawowych informacji o wszystkich punktach dostępowych, w zasięgu których aktualnie się znajdujemy. Wyświetla ona listę, na której znajdziemy nazwy dostępnych sieci, adresy MAC, poziom sygnału, kanał, standard, maksymalna szybkość, a także dane o zabezpieczeniach. Ponadto Acrylic WiFi Home dostarcza w czasie rzeczywistym graficzną reprezentację siły sieci, z którą aktualnie jesteśmy połączeni.

Acrylic WiFi Home obsługuje sieci w częstotliwościach 2,4 oraz 5 Ghz, wspierając przy tym zabezpieczenia WEP, WPA i WPA2.

Udostępnij
Acrylic WiFi Home 4.5.7716.24042wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań17 959
Data aktualizacji17 lut 2021
Rozmiar pliku4.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Acrylic WiFi Home ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)