Acrylic WiFi Professional ikona

Acrylic WiFi Professional4.3.7251.25865

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia siecioweAcrylic WiFi Professional
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Acrylic WiFi Professional to rozbudowane i przydatne narzędzie, służące do monitorowania pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe (tzw. WiFi).

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje dostępne w edycji bezpłatnej Home, tj. dostarcza informacji o nazwach dostępnych sieci, adresach MAC, poziomie sygnału, kanałach, standardach, maksymalnej szybkości i zabezpieczeniach. Ponadto Acrylic WiFi Professional dostarcza w czasie rzeczywistym graficzną reprezentację siły sieci, z którą aktualnie jesteśmy połączeni.

Wersja Professional wyposażona została dodatkowo w specjalny tryb monitorowania, opcje integracji z Wiresharkiem, generowania raportów z szczegółowymi informacjami, a także wsparcie Airpcap. Narzędzie potrafi również dostarczać informacji o urządzeniach połączonych z sieciami bezprzewodowymi.

Udostępnij
Acrylic WiFi Professional 4.3.7251.25865wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 632
Data aktualizacji10 lis 2019
Rozmiar pliku9.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Acrylic WiFi Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)