bDZoeLbF
Acrylic WiFi Professional ikona

Acrylic WiFi Professional4.3.7251.25865

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia siecioweAcrylic WiFi Professional
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Acrylic WiFi Professional to rozbudowane i przydatne narzędzie, służące do monitorowania pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe (tzw. WiFi).

bDZoeLbH

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje dostępne w edycji bezpłatnej Home, tj. dostarcza informacji o nazwach dostępnych sieci, adresach MAC, poziomie sygnału, kanałach, standardach, maksymalnej szybkości i zabezpieczeniach. Ponadto Acrylic WiFi Professional dostarcza w czasie rzeczywistym graficzną reprezentację siły sieci, z którą aktualnie jesteśmy połączeni.

Wersja Professional wyposażona została dodatkowo w specjalny tryb monitorowania, opcje integracji z Wiresharkiem, generowania raportów z szczegółowymi informacjami, a także wsparcie Airpcap. Narzędzie potrafi również dostarczać informacji o urządzeniach połączonych z sieciami bezprzewodowymi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Acrylic WiFi Professional 4.3.7251.25865wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań3 456
Data aktualizacji10 lis 2019
Rozmiar pliku9.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Acrylic WiFi Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZoeLcm
bDZoeLcD