bDXPyVWt
Active@ Disk Image Lite ikona

Active@ Disk Image Lite10.0

Strona głównaWindowsNarzędziaArchiwizacja danychActive@ Disk Image Lite
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Active@ Disk Image Lite to udostępniona bezpłatnie edycja ciekawego narzędzia, służącego do zarządzania kopiami zapasowymi danych zgromadzonych na dyskach twardych komputerów, laptopów, netbooków itp.

bDXPyVWv

Program pomimo, iż posiada ograniczoną względem edycji komercyjnej funkcjonalność to bardzo dobrze sprawdza się w zastosowaniach domowych podczas archiwizacji danych zgromadzonych na dyskach twardych. Z jego pomocą możliwe jest wygodne stworzenie pełnej kopii zapasowej wszystkich plików z wskazanej przez użytkownika partycji, a także w razie potrzeby ich przywrócenie. Narzędzie pozwala kreować tzw. backupy danych na lokalnych dyskach i we wskazanych lokalizacjach sieciowych oraz nagrywać je na płyty CD/DVD.

Inne, nie mniej przydatne funkcje Active@ Disk Image Lite to wbudowany eksplorator obrazów, pozwalający wygodnie przeglądać zawartość wskazanej kopii zapasowej, a także zintegrowany emulator wirtualnych napędów, w których możemy zamontować utworzone wcześniej backupy i korzystać z nich w systemie Windows jak ze standardowych dysków. Nie zabrakło również opcji podziału backupu na mniejsze pliki (o ustalonym rozmiarze), zabezpieczania kopii hasłem, a także kompresji w celu zmniejszenia wyjściowego pliku z obrazem dysku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Active@ Disk Image Lite 10.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań2 868
Data aktualizacji25 lis 2020
Rozmiar pliku30.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Active@ Disk Image Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXPyVXa
bDXPyVXr