bEiQVcRh
Active@ File Recovery ikona

Active@ File Recovery21.0.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Active@ File Recovery to popularne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych plików. Z jego pomocą przywrócimy dostęp do danych ze sformatowanych partycji, plików usuniętych przez wirusy lub nieuwagę samego użytkownika.

bEiQVcRj

Program dosyć dobrze radzie sobie z odzyskiwaniem danych utraconych zarówno tuż przed jego instalacją, jak również tych skasowanych jakiś czas temu. Dla obu tych przypadków twórcy przygotowali osobne metody wyszukiwania zaginionych plików - odpowiednio Quick Scan oraz Super Scan. To jednak nie wszystko, w przypadkach gdy wspomniane metody zawiodą pozostaje jeszcze opcja Last Chance, która odnajduje skasowane pliki według ich sygnatur.

Active@ File Recovery obsługuje dyski HDD, IDE, SATA, eSATA, SCSI, SSD, macierze RAID, nośniki przenośne typu USB i karty pamięci, które pracują w oparciu o systemy plików FAT, exFAT, NTFS, ReFS, Apple HFS+, Unix UFS, a także Ext2, Ext3, Ext4, BtrFS, XFS i JFS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Active@ File Recovery 21.0.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań9 835
Data aktualizacji18 lut 2021
Rozmiar pliku31.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Active@ File Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiQVcSf