bEiRACuZ

Active@ Hard Disk Monitor5.0.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Active@ Hard Disk Monitor to ciekawe narzędzie służące do sprawdzania i monitorowania stanu dysków twardych. Pracuje w oparciu o technologię S.M.A.R.T., wyświetlając na bieżąco informacje o kondycji dysku oraz wielu jego istotnych parametrach (m.in. temperatura, całkowity czas pracy i wiele innych). Dodatkowo program oferuje zaawansowaną funkcję testowania, pozwalającą użytkownikowi wykryć wszystkie uszkodzone sektory na powierzchni dysku.

bEiRACvb

Active@ Hard Disk Monitor wykorzystywany może być także jako narzędzie do obserwacji podstawowych parametrów nośnika podczas jego pracy. Służy temu opcja wykresów, która w czytelny sposób prezentuje temperaturę dysku w danym okresie czasu (wersja bezpłatna ogranicza ten okres jedynie do godziny) podczas np. kopiowania dużych plików lub innych operacji obciążających urządzenie. W momencie osiągnięcia krytycznego stanu wyświetlane jest ostrzeżenie w postaci pop-upa (wersja PRO oferuje ponadto możliwość wysyłania maila z powiadomieniem). Active@ Hard Disk Monitor uruchamiany może być wraz z systemem operacyjnym. O jego obecności informuje ikona w zasobniku systemowym, która wyświetla aktualną temperaturę dysku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Active@ Hard Disk Monitor 5.0.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.24 oceny
Liczba pobrań17 595
Data aktualizacji23 sie 2017
Rozmiar pliku13.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiRACvX