WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweActive@ Hard Disk Monitor

Active@ Hard Disk Monitor5.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Active@ Hard Disk Monitor to ciekawe narzędzie służące do sprawdzania i monitorowania stanu dysków twardych. Pracuje w oparciu o technologię S.M.A.R.T., wyświetlając na bieżąco informacje o kondycji dysku oraz wielu jego istotnych parametrach (m.in. temperatura, całkowity czas pracy i wiele innych). Dodatkowo program oferuje zaawansowaną funkcję testowania, pozwalającą użytkownikowi wykryć wszystkie uszkodzone sektory na powierzchni dysku.

Active@ Hard Disk Monitor wykorzystywany może być także jako narzędzie do obserwacji podstawowych parametrów nośnika podczas jego pracy. Służy temu opcja wykresów, która w czytelny sposób prezentuje temperaturę dysku w danym okresie czasu (wersja bezpłatna ogranicza ten okres jedynie do godziny) podczas np. kopiowania dużych plików lub innych operacji obciążających urządzenie. W momencie osiągnięcia krytycznego stanu wyświetlane jest ostrzeżenie w postaci pop-upa (wersja PRO oferuje ponadto możliwość wysyłania maila z powiadomieniem). Active@ Hard Disk Monitor uruchamiany może być wraz z systemem operacyjnym. O jego obecności informuje ikona w zasobniku systemowym, która wyświetla aktualną temperaturę dysku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań18 089
Data aktualizacji23 sie 2017
Rozmiar pliku13.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)