WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDActive@ ISO Burner
Active@ ISO Burner ikona

Active@ ISO Burner4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Active@ ISO Burner to udostępnione bezpłatnie, bardzo proste w obsłudze narzędzie do nagrywania obrazów płyt CD/DVD/BD/HD-DVD.

Program wyposażony został w zestaw podstawowych funkcji, które w zupełności wystarczą do skutecznego wypalania na nośnikach optycznych obrazów dysków zapisanych w jednym z najpopularniejszych formatów. Active@ ISO Burner pozwala użytkownikowi definiować tryb nagrywania (Track-At-Once, Session-At-Once, Disc-At-Once PQ lub Disc-At-Once raw PW), szybkość zapisu czy ilość wykonywanych kopii. Nie zabrakło również opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu.

Active@ ISO Burner wspiera sterowniki SPTI, SPTD, ASPI, pozwala przeprowadzać wypalanie w trybie testowym, a także weryfikować poprawność zapisanych na płycie danych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań13 817
Data aktualizacji27 sty 2018
Rozmiar pliku2.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Active@ ISO Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)