MacOSNarzędziaInne narzędziaActivityWatch
ActivityWatch ikona

ActivityWatch0.8.0b7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ActivityWatch to oprogramowanie do automatycznego śledzenia czasu, jaki użytkownik przeznacza na wykonywanie rozmaitych czynności podczas codziennego korzystania z komputera.

Po zainstalowaniu ActivityWatch będziemy mogli sprawdzić, które aplikacje uruchamiamy najczęściej, jakie strony internetowe odwiedzamy w pierwszej kolejności, ile godzin poświęcamy na oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz granie w gry wideo. Wszystkie te informacje zostaną przedstawione w przejrzystej formie za pomocą interfejsu webowego, do którego zyskamy dostęp zaledwie jednym kliknięciem.

ActivityWatch ma stanowić ciekawą alternatywę dla RescueTime, ManicTime, WakaTime oraz innych, podobnych narzędzi. Celem takich aplikacji jest to, by użytkownik zwiększył swoją wydajność, mając świadomość, ile czasu marnuje na wykonywanie bezproduktywnych czynności (mowa chociażby o „scrollowaniu” Facebooka).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań53
Data aktualizacji26 lut 2019
Rozmiar pliku29.94 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ActivityWatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)