bETrXdvV
Ad-Aware Pro Security ikona

Ad-Aware Pro Security11.12.945.9202

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ad-Aware Pro Security to oprogramowanie zabezpieczające, które zapewnia zaawansowaną ochronę przed wirusami, malware, spyware, phishingiem, spamem oraz stronami internetowymi o niepożądanej treści.

bETrXdvX

Głównym członem programu jest moduł antywirusowy, w skład którego wchodzą dwa współdziałające ze sobą silniki antywirusowe, bazujące na legendarnej technologii antyspaware znanej z poprzednich produktów tego producenta. Oferuje on skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym, z możliwością przeprowadzania skanowania na żądanie. Baza sygnatur wirusów aktualizowana jest automatycznie kilkakrotnie w ciągu dnia, a proces ten nie obciąża komputera i nie zakłóca pracy z nim. Co istotne, wspomniany moduł antywirusowy zabezpiecza użytkownika również przed składnikami reklamowymi (adware) i komponentami, których zadaniem jest wykradanie poufnych danych użytkownika, a także nowymi, jeszcze nie znanymi typami zagrożeń.

Jako uzupełnienie ochrony antywirusowej Ad-Aware Pro Security oferuje rozbudowaną zaporę sieciową, filtrującą ruch wychodzący i przychodzący do komputera. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia narzędzie do wykrywania i usuwania niechcianych wiadomości mailowych (najczęściej mających charakter reklamowy) oraz zaawansowana technologia tzw. piaskownicy (sandbox), której zadaniem jest uruchamianie potencjalnie niebezpiecznych komponentów w wirtualnym, w pełni odizolowanym od systemu operacyjnego środowisku.

W programie znajdziemy także szereg innych, mniejszych narzędzi, które to dodatkowo stać mają na straży naszego komputera. Mowa tutaj m.in. o module automatycznego sprawdzania każdego pobieranego z Internetu pliku i podłączanego do komputera zewnętrznego nośnika danych, a także narzędziu do zabezpieczania wprowadzanych np. podczas logowania danych, które niezbędne są podczas korzystania z serwisów społecznościowych, internetowej bankowości lub zakupów online.

Uwaga!

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.1125 ocen
Twoja ocena:
ProducentLavasoft
Liczba pobrań21 139
Data aktualizacji20 lip 2016
Rozmiar pliku1.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ad-Aware Pro Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETrXdwh
Komentarze (28)
bETrXdwT