Adapter ikona

Adapter2.1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adapter to darmowy konwerter plików wideo i audio przeznaczony dla systemu Windows. Program obsługuje pliki w formacie AVI, FLV (Flash), pozwala również na konwersję plików audio WAV do formatu MP3 czy MP4.

Adapter oferuje również możliwość wyboru typ urządzenia, na potrzeby którego ma być przekształcony materiał. Tym sposobem użytkownik posiada szybki dostęp do ustawień konwersji dedykowanych dla urządzeń przenośnych firmy Apple (iPod, iPhone, iPad), PSP i PS3 Sony, Zune i Xboksa Microsoftu, Nintendo Wii czy BlackBerry. Materiały mogą być dodawane z dysku komputera, lub jako linki URL (w przypadku serwisu YouTube). Gotowe pliki są zapisywane w podanej przez użytkownika lokalizacji lub bezpośrednio przenoszone do biblioteki iTunes. Po zakończeniu pracy można do nich przejść otwierając okno Findera z poziomu Adaptera.

Program pozwala na podgląd filmów w niewielkim oknie stylizowanym na telewizor. Dodatkowo autorzy wyposażyli narzędzie w możliwość przekształcania w ograniczony sposób materiałów graficznych.

Udostępnij
Adapter 2.1.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań40 842
Data aktualizacji31 sie 2015
Rozmiar pliku3.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adapter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (13)