bDUcHqwR
Adblock Browser dla Android ikona

Adblock Browser dla Android2.7.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adblock Browser to specjalna przeglądarka internetowa, której zadaniem jest uwolnienie użytkownika od reklam wyświetlanych na stronach. W przeglądarkę wbudowano moduł blokujący reklamy i wyskakujące okienka, co pozwala zaoszczędzić transfer, a także przestrzeń na ekranie.

bDUcHqwT

Przeglądarka została stworzona w oparciu o mobilną wersję Firefoksa, jest jednak znacznie uboższa i nie posiada wszystkich funkcji dostępnych w swoim protoplaście takich jak choćby synchronizacja danych między urządzeniami. Najważniejsze opcje są jednak dostępne i aplikacja wciąż dobrze spisuje się do codziennego przeglądania Internetu: dostępne jest więc przeglądanie stron w kartach, menadżer pobierania, historia, a także kran startowy, który wyświetla ostatnio odwiedzane witryny i listę ulubionych.

Nie brakuje tu funkcji dodawania stron do zakładek, dostępny jest także tryb czytnika – po jego aktywowaniu ze strony są usuwane wszelkie zbędne elementy, treść jest wyświetlana w sposób możliwie najwygodniejszy do czytania. W razie potrzeby użytkownik może także wpisywać strony do przeglądnięcia na później. Adblock Browser obsługuje wiele wyszukiwarek, jak również dodawanie wyszukiwarki z aktualnie przeglądanej strony internetowej. Umożliwia ponadto subskrybowanie kanałów RSS i zapisywanie strony jako plik PDF do odczytu w trybie offline. Wśród opcji znajdziemy przeglądanie w trybie prywatnym, wyszukiwanie na stronie, a także uruchamianie wersji desktopowej.

Adblock Browser jest udostępniany zupełnie za darmo. Przeglądarka jest dostępna w języku polskim, umożliwia wybór filtrów blokad reklam znanych z dodatku AdBlock Plus, choć nie znajdziemy tam listy stworzonej specjalnie dla polskich stron internetowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentAdblock Plus
Liczba pobrań5 114
Data aktualizacji13 kwi 2021
Rozmiar pliku31.27 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Adblock Browser dla Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcHqxy
bDUcHqxP