WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekAdBlocker Ultimate dla Firefoksa
AdBlocker Ultimate dla Firefoksa ikona

AdBlocker Ultimate dla Firefoksa3.7.19

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

AdBlocker Ultimate to lekkie i skuteczne rozszerzenie dla przeglądarki Firefox, które pozwala blokować na stronach internetowych wszelakiego rodzaju uciążliwe i niebezpieczne komponenty.

Po zainstalowaniu plugin dostępny jest w górnej części okna przeglądarki w formie niewielkiej ikonki, która informuje nas podczas surfowania w Internecie o ilości składników zablokowanych na danej witrynie. W większości przypadków AdBlocker Ultimate sprawdza się bardzo dobrze tuż po instalacji i nie jest wymagana jego konfiguracja, jednak użytkownicy chcący spersonalizować narzędzie do własnych upodobań znajdą kilka prostych funkcji. Mowa o wbudowanej liście filtrów (możliwych do rozszerzenia) czy o zestawieniu tzw. białych domen, na których rozszerzenie jest dezaktywowane.

AdBlocker Ultimate pozwala blokować wszelakie komponenty stanowiące potencjalne zagrożenie dla użytkownika – m.in. śledzące jego poczynania w Sieci. Plugin uniemożliwia również otworzenie w przeglądarce adresów, które znane są z rozpowszechniania szkodliwego oprogramowania oraz blokuje irytujące reklamy, które skutecznie przeszkadzają w przeglądaniu ulubionych treści.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 086
Data aktualizacji30 wrz 2022
Rozmiar pliku4.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AdBlocker Ultimate dla Firefoksa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)