bEUOnHKJ
AdBlocker Ultimate dla Firefoksa ikona

AdBlocker Ultimate dla Firefoksa3.7.10

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

AdBlocker Ultimate to lekkie i skuteczne rozszerzenie dla przeglądarki Firefox, które pozwala blokować na stronach internetowych wszelakiego rodzaju uciążliwe i niebezpieczne komponenty.

bEUOnHKL

Po zainstalowaniu plugin dostępny jest w górnej części okna przeglądarki w formie niewielkiej ikonki, która informuje nas podczas surfowania w Internecie o ilości składników zablokowanych na danej witrynie. W większości przypadków AdBlocker Ultimate sprawdza się bardzo dobrze tuż po instalacji i nie jest wymagana jego konfiguracja, jednak użytkownicy chcący spersonalizować narzędzie do własnych upodobań znajdą kilka prostych funkcji. Mowa o wbudowanej liście filtrów (możliwych do rozszerzenia) czy o zestawieniu tzw. białych domen, na których rozszerzenie jest dezaktywowane.

AdBlocker Ultimate pozwala blokować wszelakie komponenty stanowiące potencjalne zagrożenie dla użytkownika – m.in. śledzące jego poczynania w Sieci. Plugin uniemożliwia również otworzenie w przeglądarce adresów, które znane są z rozpowszechniania szkodliwego oprogramowania oraz blokuje irytujące reklamy, które skutecznie przeszkadzają w przeglądaniu ulubionych treści.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań642
Data aktualizacji2 gru 2020
Rozmiar pliku4.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AdBlocker Ultimate dla Firefoksa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUOnHKV
Komentarze (5)
bEUOnHLH