AndroidBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówAdobe Acrobat DC – PDF Reader
Adobe Acrobat DC – PDF Reader ikona

Adobe Acrobat DC – PDF Reader24.1.0.30990

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kto nie zna najpopularniejszego w świecie czytnika plików PDF? Adobe Reader zyskał niezwykłą popularność na komputerach PC, musiał więc pojawić się również i dla Androida. Aplikacja automatycznie indeksuje otwierane w niej dokumenty i zapamiętuje ich lokalizację, dzięki czemu po jej otwarciu można szybko otworzyć każdy dokument.

Przeglądarka pozwala również na usuwanie plików, ich przenoszenie, kopiowanie i zmianę nazwy, jest to więc podstawowy manager dla plików PDF. Otwieranie dokumentów nie jest jedyną funkcją aplikacji. Dzięki integracji z chmurą Adobe, możliwe jest umieszczenie w niej plików i dostęp w każdej chwili (wymagane konto Adobe). Czytnik umożliwia wyszukiwanie określonej frazy, a także dodawanie formatowanych notatek, dopisków, oraz odręcznych podpisów.

Przeglądane pliki użytkownik może udostępnić za pomocą mechanizmu systemowego, lub przekazać do drukowania w usłudze Google Cloud Print. Niewątpliwymi zaletami są dostępność trybu nocnego, oraz blokowanie jasności ekranu na stałym poziomie. Czytnik jest w stanie otwierać nawet duże i rozbudowane dokumenty PDF, niestety w takim wypadku trzeba liczyć się z spadkami wydajności na słabszych urządzeniach i brakiem płynności podczas przewijania dokumentu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań66 011
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Adobe Acrobat DC – PDF Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)