Adobe Acrobat DC – PDF Reader ikona

Adobe Acrobat DC – PDF Reader

AndroidBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówAdobe Acrobat DC – PDF Reader
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kto nie zna najpopularniejszego w świecie czytnika plików PDF? Adobe Reader zyskał niezwykłą popularność na komputerach PC, musiał więc pojawić się również i dla Androida. Aplikacja automatycznie indeksuje otwierane w niej dokumenty i zapamiętuje ich lokalizację, dzięki czemu po jej otwarciu można szybko otworzyć każdy dokument.

Przeglądarka pozwala również na usuwanie plików, ich przenoszenie, kopiowanie i zmianę nazwy, jest to więc podstawowy manager dla plików PDF. Otwieranie dokumentów nie jest jedyną funkcją aplikacji. Dzięki integracji z chmurą Adobe, możliwe jest umieszczenie w niej plików i dostęp w każdej chwili (wymagane konto Adobe). Czytnik umożliwia wyszukiwanie określonej frazy, a także dodawanie formatowanych notatek, dopisków, oraz odręcznych podpisów.

Przeglądane pliki użytkownik może udostępnić za pomocą mechanizmu systemowego, lub przekazać do drukowania w usłudze Google Cloud Print. Niewątpliwymi zaletami są dostępność trybu nocnego, oraz blokowanie jasności ekranu na stałym poziomie. Czytnik jest w stanie otwierać nawet duże i rozbudowane dokumenty PDF, niestety w takim wypadku trzeba liczyć się z spadkami wydajności na słabszych urządzeniach i brakiem płynności podczas przewijania dokumentu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań65 141
Data aktualizacji22 mar 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Adobe Acrobat DC – PDF Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)