WindowsNarzędziaInne narzędziaAdobe CC Cleaner
Adobe CC Cleaner ikona

Adobe CC Cleaner

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Narzędzie Creative Cloud Cleaner służy do rozwiązywania problemów z programami firmy Adobe. Pozwala ono usunąć wszystkie dane instalacji programów Creative Cloud lub Creative Suite, które mogą być uszkodzone lub wywoływać problemy z nową instalacją. Na wszelki wypadek warto też skorzystać z niego po zakończeniu okresu próbnego programów Adobe.

Narzędzie Adobe Creative Cloud (CC) Cleaner może pomóc w przypadku problemów z instalacją aplikacji Creative Cloud, Creative Suite (CS3-CS6), Photoshop Elements lub Adobe Premiere Elements. Ponadto jeśli użytkownik nie może połączyć się z serwerami Adobe, Cleaner naprawi problemy występujące w plikach hostów, które blokują dostęp do serwerów Adobe.

Przed uruchomieniem Adobe CC Cleanera należy odinstalować programy z użyciem Creative Cloud Uninstallera i dla pewności uruchomić ponownie komputer. Kolejny krok to uruchomienie skryptu i zaakceptowanie licencji. Z menu należy wybrać aplikacje do usunięcia i potwierdzić polecenie. Program zapisze wynik operacji w pliku Adobe Creative Cloud Cleaner Tool.log. Po zakończeniu operacji także warto ponownie uruchomić komputer.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań6 107
Data aktualizacji23 cze 2016
Rozmiar pliku7.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adobe CC Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)