bETnzLmJ
Adobe Color ikona

Adobe Color1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Color to proste narzędzie stworzone przez firmę Adobe, którego zadaniem jest pomoc w rozpoznawaniu kolorów, wraz z możliwością importu danych do innych aplikacji tego producenta.

bETnzLmL

Choć aplikacja Adobe Color jest darmowa, aby z niej skorzystać niezbędne jest posiadanie konta w chmurze Adobe. Możemy je założyć z poziomu aplikacji, bądź też zalogować się na już posiadane. Zaraz po uruchomieniu Adobe Color aktywuje nasz aparat i na żywo wyłapuje kolory z otoczenia. Cały czas mamy podgląd na efekty jego pracy.

Dodatkowo grafiki mogą pochodzić z pamięci naszego urządzenia. Aplikacja pozwala na zapisanie wyników w chmurze, dzięki czemu nie tylko mamy do nich dostęp na innych urządzeniach, ale także możemy je importować do takich programów jak Illustrator, InDesign i Photoshop.

Z poziomu Adobe Color zmienimy także suwaki kolorów RGB. Interfejs jest prosty i bardzo intuicyjny, całość dopełnia polska wersja językowa. Adobe Color to obecnie jedna z najlepszych darmowych aplikacji tego typu na Androida.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań125
Data aktualizacji12 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Adobe Color ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETnzLmV
Komentarze (0)
bETnzLnH