bETGsLIR
Adobe Flash Player ikona

Adobe Flash Player32.0.0.465

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Adobe Flash Player to wtyczka multimedialna przeznaczona do instalacji w przeglądarkach internetowych (m.in. Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera), która służy do wyświetlania animacji i filmów wykonanych w tej technologii. Bez jej zainstalowania przeglądanie niektórych witryn i uruchamianie filmów na stronach internetowych korzystających z Flasha może być niemożliwe.

bETGsLIT

Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklamonline oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych). Wtyczka pozwala natomiast na ich odtwarzanie. Po zainstalowaniu użytkownik nie musi dokonywać żadnych dodatkowych zabiegów. Zalecamy korzystanie z aktualizacji automatycznych Flash Playera: jest to jedna z najczęściej atakowanych aplikacji, posiadanie aktualnej wersji może nas uratować przed działaniem cyberprzestępców.

Uwaga!

Wersja przygotowana z myślą o przeglądarce Internet Explorer dostępna jest z poziomu przycisku Wszystkie wersje / Linki bezpośrednie.

Udostępnij
Adobe Flash Player 32.0.0.465wersja stabilna (32-bit)
Adobe Flash Playerdla Internet Explorer
Adobe Flash Playerdla Opery 24 (lub nowszej) oraz Chromium
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.6213 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań7 552 738
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku20.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adobe Flash Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETGsLJd
Komentarze (1450)
bETGsLJP