bEhEgYpx
Adobe Flash Player ikona

Adobe Flash Player32.0.0.465

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Adobe Flash Player to wtyczka multimedialna przeznaczona do instalacji w przeglądarkach internetowych (m.in. Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera), która służy do wyświetlania animacji i filmów wykonanych w tej technologii. Bez jej zainstalowania przeglądanie niektórych witryn i uruchamianie filmów na stronach internetowych korzystających z Flasha może być niemożliwe.

bEhEgYpz

Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklamonline oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych). Wtyczka pozwala natomiast na ich odtwarzanie. Po zainstalowaniu użytkownik nie musi dokonywać żadnych dodatkowych zabiegów. Zalecamy korzystanie z aktualizacji automatycznych Flash Playera: jest to jedna z najczęściej atakowanych aplikacji, posiadanie aktualnej wersji może nas uratować przed działaniem cyberprzestępców.

Uwaga!

Wersja przygotowana z myślą o przeglądarce Internet Explorer dostępna jest z poziomu przycisku Wszystkie wersje / Linki bezpośrednie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Adobe Flash Player 32.0.0.465wersja stabilna (32-bit)
Adobe Flash Playerdla Internet Explorer
Adobe Flash Playerdla Opery 24 (lub nowszej) oraz Chromium
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.6213 ocen
Liczba pobrań7 483 515
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku20.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adobe Flash Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhEgYqe
bEhEgYqv