AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćAdobe Photoshop Camera
Adobe Photoshop Camera ikona

Adobe Photoshop Camera1.0.41

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Photoshop Camera to innowacyjna aplikacja do wykonywania pięknych fotografii, która bazuje na silniku wspieranym przez sztuczną inteligencję. Kierowana ona jest w głównej mierze do osób publikujących zdjęcia w serwisach społecznościowych, jednak z powodzeniem skorzystać z niej może każdy kto chciałby robić ciekawe i efektowne fotografie bez konieczności ich obróbki.

Adobe Photoshop Camera na tle innych rozwiązań tego typu czy narzędzi wbudowanych w mobilnych systemach operacyjnych oferuje znacznie większe możliwości wykonywania pięknych zdjęć. Za większością z nich stoi mechanizm sztucznej inteligencji i samouczenia Adobe Sensei, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób nałożymy na zdjęcie godne uwagi efekty, nie naruszając przy tym oryginalnej fotografii.

Efektów jest naprawdę sporo, zarówno tych dostarczanych wraz z aplikacją, jak również możliwych do pobrania za darmo z oficjalnej biblioteki. To jednak nie wszystko, Adobe Photoshop Camera dysponuje funkcją auto-korekty, która w większości przypadków skutecznie i w pełni automatycznie skoryguje niedoskonałości zdjęć.

Uwaga!

  • Aplikacja Adobe Photoshop Camera znajduje się w fazie rozwoju i może pracować niestabilnie.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań271
Data aktualizacji15 sty 2020
Rozmiar pliku90.15 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Adobe Photoshop Camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)