WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejAdobe Photoshop Express
Adobe Photoshop Express ikona

Adobe Photoshop Express3.8.411.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Photoshop Express to nieco ograniczona, ale udostępniona bezpłatnie dla użytkowników Windowsa 10 wersja jednego z legendarnych programów do edycji fotografii. Dzięki niemu z powodzeniem przygotujemy zdjęcia do wydruku czy publikacji w serwisach społecznościowych.

Aplikacja oferuje zestaw podstawowych narzędzi, które doskonale sprawdzą się podczas amatorskiej obróbki zdjęć. Znajdziemy wśród nich funkcje przeznaczone do nakładania na obraz motywów kolorystycznych, kadrowania i obracania zdjęć o zadany kąt, manipulowanie takimi atrybutami jak ekspozycja, kontrast, podświetlenia, cienie, temperatura, odcień, jaskrawość czy nasycenie.

Adobe Photoshop Express oferuje także zestaw możliwych do wykorzystania efektów graficznych oraz funkcje wyostrzania i redukcji szumów (luminacji i kolorów). Nie zabrakło także narzędzi do usuwania efektu czerwonych oczu oraz zarządzania krawędziami.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, na co wpływ ma z pewnością dopracowany interfejs graficzny oraz dostępność polskiej wersji językowej. Większość operacji obróbki opiera się na wyborze gotowego efektu i zarządzania jego intensywnością poprzez suwak. Dla amatorów przygotowano opcje autokorekty, która potrafi automatycznie dobrać dla konkretnej fotografii jak najlepsze ustawienia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 659
Data aktualizacji21 lis 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adobe Photoshop Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)