Adobe Photoshop Express ikona

Adobe Photoshop Express3.5.381.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Photoshop Express to nieco ograniczona, ale udostępniona bezpłatnie dla użytkowników Windowsa 10 wersja jednego z legendarnych programów do edycji fotografii. Dzięki niemu z powodzeniem przygotujemy zdjęcia do wydruku czy publikacji w serwisach społecznościowych.

Aplikacja oferuje zestaw podstawowych narzędzi, które doskonale sprawdzą się podczas amatorskiej obróbki zdjęć. Znajdziemy wśród nich funkcje przeznaczone do nakładania na obraz motywów kolorystycznych, kadrowania i obracania zdjęć o zadany kąt, manipulowanie takimi atrybutami jak ekspozycja, kontrast, podświetlenia, cienie, temperatura, odcień, jaskrawość czy nasycenie.

Adobe Photoshop Express oferuje także zestaw możliwych do wykorzystania efektów graficznych oraz funkcje wyostrzania i redukcji szumów (luminacji i kolorów). Nie zabrakło także narzędzi do usuwania efektu czerwonych oczu oraz zarządzania krawędziami.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, na co wpływ ma z pewnością dopracowany interfejs graficzny oraz dostępność polskiej wersji językowej. Większość operacji obróbki opiera się na wyborze gotowego efektu i zarządzania jego intensywnością poprzez suwak. Dla amatorów przygotowano opcje autokorekty, która potrafi automatycznie dobrać dla konkretnej fotografii jak najlepsze ustawienia.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań14 230
Data aktualizacji20 paź 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Adobe Photoshop Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (15)