iOSBiuro i firmaSkanowanie i OCRAdobe Scan
Adobe Scan ikona

Adobe Scan23.10.17

Adobe Scan zamienia smartfon w dobrej jakości skaner z możliwością łączenia kilku zdjęć dokumentów w jeden plik PDF i rozpoznawania tekstu (OCR). Aplikacja poradzi sobie z paragonami, wizytówkami, notatkami, zdjęciami, a nawet tablicami.

Adobe Scan pozwala zrobić zdjęcia dokumentów bądź tablic. Podczas kadrowania automatycznie wykrywa granice papieru i perspektywę, po ustaleniu odpowiedniego kąta i oświetlenia może robić zdjęcia automatycznie. Można też otwierać w niej zrobione wcześniej zdjęcia dokumentów. Prosta SI znajdzie je automatycznie w galerii.

Po zarejestrowaniu zdjęcia będą już poprawione automatycznie, ale można je dostosować ręcznie. Do dyspozycji mamy różne palety kolorów, ręczne kadrowanie i obracanie. Przy skanowaniu wielu stron można też ułożyć je w odpowiedniej kolejności w dokumencie. Tekst zostanie na nich rozpoznany automatycznie, przy czym język należy wybrać w ustawieniach.

Adobe Scan jest dostępna za darmo, ale by przechowywać zeskanowane dokumenty w chmurze wymaga logowania. Z tego miejsca można wygodnie udostępniać dokumenty innym.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań338
Data aktualizacji18 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Adobe Scan ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)