Adobe wprowadził Lightroom 2.7

21.04.2010 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe udostępniła kolejną aktualizację programu Lightroom 2.7. To narzędzie przeznaczone do importowania zdjęć z kamer cyfrowych, edytowania i tworzenia zestawień katalogów zawierających wiele fotografii.

Adobe Photoshop Lightroom to program przeznaczony dla profesjonalnych fotografów. Za jego pomocą można importować, przetwarzać, jak również zarządzać materiałami. Kolejne funkcje programu to możliwość dostosowania interfejsu do wymagań użytkownika, porównywanie podobnych zdjęć, korzystając ze zbliżeń albo dostrajanie fotografii z zachowaniem wysokiej jakości. W wersji 2.7 wprowadzono obsługę zdjęć w formacie RAW importowanych z nowych aparatów - Rebel T2i Canona, Aplha A450, Lumiksa DMC-G2, a także G10, jak również Olympusa E-PL1. Mniejsze poprawki wprowadzone do Lightrooma dotyczą edycji zdjęć i katalogowania.

Obok nowej wersji Lightrooma 2.7 pojawiło się również uaktualnienie dla Camera Raw o numerze 5.7. To dodatek przeznaczony dla Adobe Photoshop umożliwiający pracę z formatem RAW. Równolegle do wersji 2, Adobe rozwija Lightrooma 3. Pod koniec marca informowaliśmy o wprowadzeniu drugiej wersji beta tego narzędzia.

Aplikację Adobe Photoshop Lightroom 2.7 można pobrać w wersji dla komputerów z systemem Windows i Mac z naszego vortalu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także