Adobe wydał Photoshop Express dla iPada

Adobe wydał Photoshop Express dla iPada

Wojciech Cybulski
15.08.2010 18:23

Adobe udostępnił właścicielom tabletów Apple specjalną, okrojoną wersję programu Photoshop oferującą podstawowe narzędzia do edycji grafiki rastrowej.

Photoshop Express rozwijany wcześniej jako Photoshop.com Mobile, jest teraz dostępny dla użytkowników wszystkich wersji tabletu Apple iPad. Adobe zaktualizował także pozostałe odmiany programu przeznaczone dla iPhone'a i telefonów z systemem Android - zostały one wydane już jakiś czas temu. Nowa wersja poza poprawkami stabilności i większą wydajnością oferuje także kilka dodatkowych funkcji. Photoshop Express teraz reaguje na zmianę położenia urządzenia i odpowiednio modyfikuje orientację ekranu. Ponadto możliwa jest praca na kilku grafikach oraz ich późniejsze wysłanie do serwisu Photoshop.com i Facebook. Programiści przeprojektowali także wybrane elementy aplikacji, takie jak Online, Edit i Upload. W programie pojawiły się również nowe ikony i efekty wizualne, które mają ułatwić nawigację i korzystanie z edytora.

Aktualizacja Photoshop Express miała miejsce w piątek, lecz pierwsza wersja aplikacji udostępnionej za pośrednictwem sklepu Apple zawiera kilka błędów. Zostały one szybko naprawione i obecnie Photoshop Express jest gotowy do instalacji na urządzeniach z systemem iOS oraz Android. Aplikacja udostępniana jest bezpłatnie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)