WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweAdvanced Disk Cleaner
Advanced Disk Cleaner ikona

Advanced Disk Cleaner6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Advanced Disk Cleaner to nieskomplikowane, a zarazem skuteczne narzędzie pomocne podczas odzyskiwania wolnej przestrzeni na dysku twardym. Z jego pomocą wyszukamy i usuniemy wszelakiego rodzaju zbędne i tymczasowe pliki tworzone przez system operacyjny i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Program potrafi pracować w dwóch trybach - szybkiego lub dogłębnego skanowania, które w zależności od wyboru użytkownika przeprowadzają powierzchowną bądź bardziej szczegółową analizę danych zgromadzonych na dysku. Po zakończonej operacji wyszukiwania Advanced Disk Cleaner prezentuje listę pozycji możliwych do usunięcia plików, które są zbędne i zajmują jedynie cenną przestrzeń dyskową. Użytkownik posiada możliwość wskazywania typu danych jakie mają być uwzględniane podczas wyszukiwania, z kolei sam proces usuwania "śmieci" inicjowany może być zaledwie jednym kliknięciem myszki. Aplikacja wyposażona została również w harmonogram zadań, pozwalający na automatyzację procesu oczyszczania i uruchamianie go w wyznaczonym czasie.

Narzędzie daje nam możliwość bezpiecznego oczyszczania dysku z danych tworzonych przez system operacyjny (m.in. kosz, folder danych tymczasowych, pliki logów, raportów błędów) oraz popularne przeglądarki internetowe Internet Explorer, Google Chrome czy Mozilla Firefox (m.in. historia, pliki cookies, różnego rodzaju logi i dane tymczasowe itd.). Nie zabrakło również predefiniowanych konfiguracji, pozwalających dodatkowo na obsługę wielu najpopularniejszych programów użytkowych (np. BitTorrent, Gadu-Gadu, JDownloader, mIRC, Pidgin, Pokki, Skype, The Bat, Microsoft Office, Adobe Reader, Nero, Gimp, Notepad++ i wielu, wielu innych).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 086
Data aktualizacji31 sie 2013
Rozmiar pliku2.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Advanced Disk Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)