WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremAdvanced Mouse Auto Clicker

Advanced Mouse Auto Clicker4.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Advanced Mouse Auto Clicker – wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa – umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesu klikania myszą, ale obsługuje również klawiaturę, pozwalając nawet na zdefiniowanie skrótów.

Wielokrotnie podczas korzystania z komputera, czy to w pracy, czy też podczas grania w ulubioną grę, jesteśmy zmuszani do regularnego wciskania tego samego przycisku. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Advanced Mouse Auto Clicker, czyli narzędzie do automatycznego klikania myszy i wciskania przycisków na klawiaturze.

Opisywany program zawiera liczne opcje konfiguracyjne, dzięki którym możemy na przykład ustawić czas rozpoczęcia pracy, dostosować interwały między kliknięciami nawet z dokładnością do setnych sekundy, jak również ustawić kursor w odpowiednim miejscu na ekranie (poprzez zdefiniowanie X i Y), by Advanced Mouse Auto Clicker klikał w miejsce określone przez użytkownika.

Advanced Mouse Auto Clicker charakteryzuje się przejrzystym, ale niekoniecznie nowoczesnym interfejsem. Mimo to wszystkie funkcje oferowane przez to narzędzie są dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności przemieszczania się między licznym ekranami. Wszystkie ustawienia można zdefiniować z poziomu głównego okna programu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań19 739
Data aktualizacji7 cze 2019
Rozmiar pliku0.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)