Advanced Onion Router ikona

Advanced Onion Router0.3.1.3

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweAdvanced Onion Router
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Advanced Onion Router to klient i serwer wirtualnej sieci komputerowej Tor (skrót od The Onion Router – stąd też nazwa opisywanego narzędzia).

Przed rozpoczęciem korzystania z Advanced Onion Router należy wiedzieć, że narzędzie jest adresowane głównie do zaawansowanych użytkowników (wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie działania połączeń sieciowych), choć początkujący również mogą zrobić z niego użytek, wybierając jedynie podstawowe funkcjonalności. Opisywany program, mimo szeregu dostępnych opcji konfiguracyjnych, charakteryzuje się bardzo prostym interfejsem, co pozwala na szybkie uzyskanie dostępu do poszczególnych usług.

Advanced Onion Router idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy chcemy zachować bezpieczeństwo w trakcie korzystanie z sieci i jednocześnie zapewnić sobie anonimowość. Wśród obsługiwanych protokołów serwerów proxy znajdziemy: Socks5, Socks4, a także HTTP i HTTPS; możliwe jest również korzystanie z korporacyjnych serwerów proxy.

Lista wszystkich opcji, jakie zawiera Advanced Onion Router jest bardzo obszerna i obejmuje między innymi możliwość korzystania z akceleracji sprzętowej oraz skrótów klawiaturowych, jak również dodawanie wybranych adresów IP na czarną listę, banowanie wybranych routerów, filtrowanie nagłówków HTTP oraz tworzenie listy wykluczeń dla proxy i zapory ogniowej, a także dodawanie procesów do listy ulubionych.

Udostępnij
Advanced Onion Router 0.3.1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producenthexhub
Liczba pobrań711
Data aktualizacji15 maj 2017
Rozmiar pliku5.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Advanced Onion Router ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)