Advanced Renamer ikona

Advanced Renamer3.86.1

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaAdvanced Renamer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Advanced Renamer to zaawansowane narzędzie do zmiany nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Jego olbrzymią zaletą jest obsługa dużej liczby różnych metod modyfikowania nazw, co daje użytkownikowi swobodę w manipulowaniu nimi.

Program pomimo swoich dużych możliwości jest bardzo prosty w obsłudze, wpiera tryb wsadowy, pozwalający na wygodną pracę z dużymi zbiorami plików lub folderów, a także oferuje funkcje przenoszenia danych do wskazanych lokalizacji. Autor zaimplementował w narzędziu aż 14 różnych metod zmiany nazw, które są łatwe w konfiguracji i mogą być przez użytkownika dowolnie łączone. Wśród nich znajdziemy m.in. takie, umożliwiające tworzenie zupełnie nowych nazw na podstawie zdefiniowanych znaczników, manipulowanie wielkością liter, usuwanie znaków z danej pozycji, numerowanie itp. Narzędzie potrafi również proponować nazwę w oparciu o znane informacje na temat pliku, a wszystkie operacje poprzedzone mogą być testami.

Advanced Renamer dysponuje dodatkowo opcjami do modyfikowania atrybutów i czasów stworzenia, modyfikacji oraz ostatniego użycia plików, wspiera standard Unicode, wyrażenia regularne, pozwala wykorzystywać dane GPS z plików do tworzenia nazw i daje możliwość tworzenia własnych metod w języku JavaScript. Z powodzeniem narzędzie wykorzystywane może być do pracy z plikami graficznymi oraz muzyką. Z jego poziomu możemy importować pliki CSV z listami danych do przetworzenia oraz zmieniać rozszerzenia plików.

Udostępnij
Advanced Renamer 3.86.1wersja stabilna (32-bit)
Advanced Renamerwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.114 ocen
Twoja ocena
ProducentKim Jensen
Liczba pobrań19 571
Data aktualizacji6 sie 2020
Rozmiar pliku13.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Advanced Renamer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)