WindowsGrySymulatoryAdvanced Tram Simulator

Advanced Tram Simulator0.63b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Advanced Tram Simulator (w skrócie ATS) to symulator tramwajowej sieci komunikacji miejskiej. Stworzony został w wersji dla komputerów PC w 2005 roku przez zespół D6 Team i umożliwia wirtualną przejażdżkę wagonem Konstal 105Na.

Zainteresowanie projektem

Od samego początku projekt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem społeczności. Poza narzędziami przeznaczonymi do tworzenia wirtualnych tras aktywni użytkownicy dostarczają wiele ciekawych dodatków, które obejmują nowe modele i tekstury. Projekt cieszy się również uznaniem takich podmiotów jak MPK w Krakowie, Politechnika Krakowska czy Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Na bazie ATS-a powstało kilka symulatorów zawierających prawdziwe kabiny tramwajowe.

Priorytety twórców

Advanced Tram Simulator od samego początku tworzony był z olbrzymim naciskiem na realizm. Zarówno sposób prowadzenia, jak również modele wagonów zostały pieczołowicie odwzorowane na bazie prawdziwych wagonów tramwajowych. Co ciekawe, symulator umożliwia przejażdżkę w kabinie motorniczego, jak również w części pasażerskiej.

Kluczowe cechy gry:

  • realistyczny symulator wagonu tramwajowego
  • umożliwia wirtualną przejażdżkę wagonem Konstal 105Na
  • społeczność użytkowników udostępnia wiele dodatków
  • edytory, umożliwiające tworzenie nowych tras
  • dostępna całkowicie za darmo
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentD6 Team
Liczba pobrań1 862
Data aktualizacji13 lip 2020
Rozmiar pliku66.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)