WindowsGryLogiczne i karcianeAdventures of Robbo

Adventures of Robbo

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Robocik Robbo z polskiej wariacji na temat klasycznego Boulder Dasha to dla wielu graczy postać kultowa. Świat poznał niezapomnianą rodzimą produkcję dzięki jej anglojęzycznemu wydaniu Adventures of Robbo rozprowadzanemu przez Epic MegaGames. Po raz kolejny dzięki staraniom współtwórcy projektu, który uzyskał zgodę na jego rozpowszechnianie, możemy wrócić wspomnieniami do dawnych lat.

Tytuł reprezentuje nurt gier logicznych i czerpie również sporo z kultowego Sokobana. Blaszany główny bohater musi dotrzeć do wyjścia z etapu, a to otwiera się wyłącznie po zebraniu na mapie określonej liczby śrubek. Po drodze gdzieniegdzie znajdzie także bateryjki, umożliwiające mu oddanie strzału. Przyda się to w walce z przeciwnikami, ale też do wysadzania bomb, by tym samym utorować sobie przejście w dalsze zakamarki.

Wiele obiektów rozłożonych w ramach poziomów należy przesuwać. Trzeba stale kombinować, starając się nie blokować sobie drogi ku kolejnej śrubce, zastawiając śmiercionośne lasery oraz rozkładając strategicznie ładunki wybuchowe. Po drodze należy odnajdywać klucze do kolejnych zamków, zaś nie bez znaczenia będzie ponadto rozbijanie specjalnych znaków zapytania, dających losowe bonusy, jak przykładowo dodatkowe życie. Gdzieniegdzie porozstawiano do tego portale teleportujące Robbo.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentxLand Games
Liczba pobrań896
Data aktualizacji20 lis 2015
Rozmiar pliku1.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)