WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituAeroBlend
AeroBlend ikona

AeroBlend1.81

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AeroBlend to narzędzie, które automatycznie dostosowuje kolorystykę interfejsu i kompozycji systemu Windows 7 do aktualnie wyświetlanej na pulpicie tapety. Opcjonalnie barwa Windows Aero zmieniana może być również na podstawie ikony lub zawartości aktywnej aplikacji.

Program skierowany jest do tych użytkowników, którzy dbają o estetykę wyglądu systemu Windows. Pozwala ona na samoczynną zmianę kolorystyki interfejsu Aero na podstawie jednego ze zdefiniowanych w opcjach konfiguracyjnych źródeł. Modyfikacjom poddawane są takie elementy środowiska operacyjnego jak np. kolorystyka paska zadań czy paska tytułowego i obramowania okien.

AeroBlend stanowi doskonałe uzupełnienie aplikacji do automatycznej zmiany tapety. Oferuje ono możliwość dostosowywania intensywności kolorów oraz zastosowanie płynnej animacji podczas wprowadzania zmian. Takie połączenie zapewnia, iż podczas każdej zmiany tapety kolorystyka kompozycji Aero będzie się do niej samoczynnie dostosowywać.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 659
Data aktualizacji27 sie 2019
Rozmiar pliku0.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AeroBlend ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)