WindowsArchiwumProgramy archiwalneAeroShot

AeroShot1.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AeroShot to prosta aplikacja przeznaczona do wykonywania zrzutów ekranów programów uruchomionych w systemie Windows.

Najważniejszą cechą programu jest umiejętność przechwytywania okien w stylu Aero i zapisywania ich w formacie PNG z opcją przeźroczystości. Program po uruchomieniu automatycznie wykrywa uruchomione okna i wyświetla ich pełną listę. By wykonać zrzut okna wystarczy wybrać odpowiednią nazwę i kliknąć w przycisk "Capture Screenshoot".

Opcji konfiguracyjnych w programie AeroShot nie znajdziemy wiele. Narzędzie oferuje m. in. funkcje automatycznej zmiany rozmiaru okna (w przypadku gdy okno oferuje możliwość zmiany rozmiaru), możliwość zdefiniowania domyślnego zapisu screenshotów czy ustawienia zdefiniowanego tła (przeźroczysta szachownica o dowolnym rozmiarze, wypełnienie kolorem). Dodatkowo AeroShot pozwala na generowanie zrzutów ekranu okien, nad którymi znajduje się aktualnie kursor systemowy.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAeroShot
Liczba pobrań3 392
Data aktualizacji22 lut 2013
Rozmiar pliku0.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)