WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychAES Crypt
AES Crypt ikona

AES Crypt3.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AES Crypt to darmowe narzędzie (licencja open-source), które pozwala na bardzo szybkie i łatwe szyfrowanie plików w systemie operacyjnym Windows.

Korzystanie z programu AES Crypt nie powinno sprawić kłopotu żadnemu użytkownikowi. Chcąc zaszyfrować plik wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany dokument, zdjęcie, wideo czy też jakikolwiek inny plik, wybrać opcję szyfrowania oraz wpisać i potwierdzić hasło, by tym samym uniemożliwić dostęp do niego niepowołanym osobom. Jednocześnie aplikacja (w identyczny sposób) pozwala na deszyfrowanie wcześniej zabezpieczonych plików.

AES Crypt wykorzystuje 256-bitowy algorytm AES, co sprawia, że zaszyfrowany plik jest całkowicie bezpieczny i bezużyteczny, jeśli nie posiadamy hasła, które należy wpisać przed jego otworzeniem. Dlatego też narzędzie idealnie nadaje się dla osób chcących zabezpieczyć dokumenty czy też poufne dane, by w razie kradzieży złodziej nie mógł zyskać do nich dostępu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 207
Data aktualizacji31 mar 2016
Rozmiar pliku1.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AES Crypt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)