WindowsGryStrategiczneAge of Empires: Castle Siege
Age of Empires: Castle Siege ikona

Age of Empires: Castle Siege

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Age of Empires: Castle Siege nie jest pełnoprawną strategią, ale poboczną odsłoną cyklu, która oferuje znacznie mniej skomplikowany przebieg zabawy. Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera wbudowane mikropłatności.

W Age of Empires: Castle Siege możemy grać samotnie lub przeciwko innym graczom za pośrednictwem internetu. Decydując się na zabawę w trybie offline trzeba jednak pamiętać, że autorzy nie przygotowali typowej kampanii fabularnej, lecz zaoferowali wyłącznie szereg niepowiązanych ze sobą misji. Zarówno w jednym, jak i drugim wariancie rozgrywki otrzymujemy możliwość przeniesienia się do czasów średniowiecza, gdzie poprowadzimy do walki jedną z wielu frakcji historycznych.

Age of Empires: Castle Siege skupia się na rozbudowywaniu swojej bazy oraz walce z armią wroga. Standardowo musimy pozyskiwać surowce, wznosić budynki i rekrutować jednostki, by w odpowiednim momencie zaatakować tereny należące do nieprzyjaciela. W trakcie bitwy nie mamy jednak dużego pola manewru i musimy zdać się na działanie sztucznej inteligencji, obserwując poczynania swoich podopiecznych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań652
Data aktualizacji11 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Age of Empires: Castle Siege ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)