AndroidGryStrategiczneAge of War 2
Age of War 2 ikona

Age of War 21.7.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra spod znaku obrony zamku z ciągle nacierającymi na nas falami przeciwników.

Age of War 2 to kontynuacja ciepło przyjętej gry spod gatunku obrony zamku.

Prosta mechanika

Zadaniem gracza jest odpowiednie zarządzanie jednostkami oraz początkowo - jaskinią, by odpierać ciągle pojawiające się na mapie, armie przeciwnika. Zalążkiem pełni zabawy jest wprowadzenie ram historycznych, przez co przyjdzie nam rozpocząć zabawę w czasach prehistorii i przez wieki, unowocześniać swoje jednostki.

Główną walutą w grze jest złoto, za które podnosimy wartości bojowe naszych wojowników, ulepszamy budynki i wprowadzamy nowe technologie. Gracz odpowiada za ciągłe tworzenie nowych jednostek, mając na uwadze goniące nasz postęp, jednostki przeciwnika.

Strategia przetrwania

Do dyspozycji gracza oddano aż 29 typów jednostek, a co za tym idzie, wprowadzono całkiem rozbudowaną różnorodność wyglądu, zachowań, dobrych, jak i złych stron. Należy odpowiednio dobierać armię do zachowań atakujących, by np. celni łucznicy nie zostali za szybko zdziesiątkowani przez rycerzy w ciężkich zbrojach. Jeśli zauważymy, że walka ofensywna nie przynosi rezultatów, możemy zająć się obroną i rozbudować wieżyczki obronne.

Gra na długie godziny

Age of War 2 jest grą strategiczną, w której spędzimy wiele czasu, rozgrywając potyczki w 4 trybach trudności. Do zdobycia mamy wiele osiągnięć i wyzwań a opanowanie czarnej magii może pomóc nam w tych bardziej skrajnych przypadkach.

Kluczowe cechy gry:

  • rozbudowa zamku
  • spora ilość jednostek
  • przyjemna otoczka wizualna
  • wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa
  • długa i rozbudowana rozgrywka

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań849
Data aktualizacji16 paź 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Age of War 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)