bETHJmut

AgentUbezpieczeniowy.com1.1.63

Strona głównaWindowsFirmaProgramy branżoweAgentUbezpieczeniowy.com
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja przeznaczona do organizowania codziennej pracy agentówubezpieczeniowych.

bETHJmuv

AgentUbezpieczeniowy.com umożliwia naprowadzenie bazy klientów (informacje o polisach, funduszachinwestycyjnych, kredytach, relacjach między klientami), importdanych o klientach i polisach z pliku CSV, wymianę danychdotyczących klientów z innymi agentami, wysyłanie maili dowybranych klientów (np z danej kategorii, albo mających np. OFE)bez potrzeby przepisywania adresów e-mail do programu pocztowego.Rozbudowany kalendarz przypominania o spotkaniach, rocznicach polisoraz innych wydarzeniach w postaci komunikatów znanych zkomunikatorów internetowych.

Dodatkowo bardzo przydatną funkcjąprogramu jest przenoszenie informacji o klientach na telefonkomórkowy lub urządzenie PocketPC sprawiając, że dane zawsze są podręką. Program umożliwia też dzwonienie do klientów wpisanych doniego poprzez program SKYPE (wystarczy kliknąć na wybrany numertelefonu przy kliencie, aby rozpocząć rozmowę).

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać wdziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i innedodatki. 2. Jeżeli na komputerze nie jest zainstalowany .NET 2.0, jegoinstalacja zostanie uruchomiona pod koniec pracy instalatora. 3. Wersja bezpłatna posiada ograniczenie do wprowadzenia 50klientów do bazy.
Udostępnij
AgentUbezpieczeniowy.com 1.1.63wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena:
ProducentPossible
Liczba pobrań10 294
Data aktualizacji18 lut 2010
Rozmiar pliku30.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETHJmuF
Komentarze (24)
bETHJmvr