WindowsFirmaProgramy branżoweAgentUbezpieczeniowy.com

AgentUbezpieczeniowy.com1.1.63

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja przeznaczona do organizowania codziennej pracy agentów ubezpieczeniowych.

AgentUbezpieczeniowy.com umożliwia na prowadzenie bazy klientów (informacje o polisach, funduszach inwestycyjnych, kredytach, relacjach między klientami), import danych o klientach i polisach z pliku CSV, wymianę danych dotyczących klientów z innymi agentami, wysyłanie maili do wybranych klientów (np z danej kategorii, albo mających np. OFE) bez potrzeby przepisywania adresów e-mail do programu pocztowego. Rozbudowany kalendarz przypominania o spotkaniach, rocznicach polis oraz innych wydarzeniach w postaci komunikatów znanych z komunikatorów internetowych.

Dodatkowo bardzo przydatną funkcją programu jest przenoszenie informacji o klientach na telefon komórkowy lub urządzenie PocketPC sprawiając, że dane zawsze są pod ręką. Program umożliwia też dzwonienie do klientów wpisanych do niego poprzez program SKYPE (wystarczy kliknąć na wybrany numer telefonu przy kliencie, aby rozpocząć rozmowę).

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki. 2. Jeżeli na komputerze nie jest zainstalowany .NET 2.0, jego instalacja zostanie uruchomiona pod koniec pracy instalatora. 3. Wersja bezpłatna posiada ograniczenie do wprowadzenia 50 klientów do bazy.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentPossible
Liczba pobrań10 334
Data aktualizacji18 lut 2010
Rozmiar pliku30.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)