iOSGryDla dzieciAgi Bagi fun for kids
Agi Bagi fun for kids ikona

Agi Bagi fun for kids1.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Agi Bagi fun for kids to gra osadzona w świecie bardzo popularnej bajki Agi Bagi. Adresowana jest do dzieci w wieku 2-4 lat. Opowiada o przygodach mieszkańców tytułowej planety Agi Bagi.

Miłą niespodzianką jest dołączenie do gry sześciu odcinków bajki. Możemy je pobrać do pamięci urządzenia, bądź też obejrzeć bezpośrednio z sieci. Trzon aplikacji stanowi jednak zbiór 5 mini gier osadzonych w świecie Agi Bagi.

W każdą z nich wprowadza nas miły głos lektora, tłumaczący jakie czeka nas zadanie. Opierają się one na różnych rodzajach interakcji z obiektami. Raz będziemy wyszukiwali obiektów, innym razem grali na instrumentach, jeszcze innym przyozdabiali księżyc. Zasady są proste, ale potrafią dobrze angażować młodszych odbiorców.

Zaletą Agi Bagi jest bardzo dobrze przygotowana oprawa graficzna i dźwiękowa. Nawiązuje do serialu, pełna jest humory i animacji, które tchną życie w świat gry. Dodatkowo znajdziemy tu żadnych reklam, ani mikropłatności. Agi Bagi oferuje dwie ścieżki językowe polską oraz angielską.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBadi Badi
Liczba pobrań129
Data aktualizacji10 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Agi Bagi fun for kids ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)