WindowsGrafikaAkcesoria graficzneAI Image Enlarger
AI Image Enlarger ikona

AI Image Enlarger1.4.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AI Image Enlarger to narzędzie do łatwego i szybkiego zwiększania jakości zdjęć, obrazów czy innych plików graficznych. Program jest dostępny do pobrania za darmo.

Jak to działa?

Przygotowując rozmaite projekty dla klientów nierzadko otrzymujemy materiały w kiepskiej rozdzielczości. W takiej sytuacji warto skorzystać z programu AI Image Enlarger, który wykorzystuje specjalny algorytm pozwalający na zwiększenie rozmiaru i jakości danego obrazka.

Po uruchomieniu AI Image Enlarger możemy skorzystać z techniki „przeciągnij i upuść” lub dodać wybrany plik po rozwinięciu menu kontekstowego. Trzeba jednak pamiętać, że materiał źródłowy nie może ważyć więcej niż 3,5 MB w przypadku plików wykonywalnych i 1,5 MB w przypadku plików z rozszerzeniem dmg.

Dwie wersje aplikacji

AI Image Enlarger należy zainstalować na dysku twardym komputera lub zewnętrznym nośniku. Jeśli jednak nie możemy tego zrobić, a chcielibyśmy skorzystać z funkcji narzędzia, powinniśmy odwiedzić stronę producenta.

Najważniejsze cechy:

  • program do zwiększania rozdzielczości (bez utraty jakości) wybranych plików graficznych
  • szybkie działanie
  • czytelny interfejs użytkownika
  • wsparcie techniki „przeciągnij i upuść”
  • wymaga instalacji, ale dostępna jest także wersja przez przeglądarkę internetową
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 415
Data aktualizacji28 gru 2019
Rozmiar pliku2.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AI Image Enlarger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)