WindowsArchiwumProgramy archiwalneAIDA32 - Enterprise System Information

AIDA32 - Enterprise System Information3.94.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Znakomity program prezentujący praktycznie wszelkie informacje o sprzęcie i systemie użytkownika. Program sugeruje również co należy zrobić aby podwyższyć wydajność systemu (włączając w to zmiany sprzętowe). Umożliwia zapis informacji w formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML. AIDA32 zawiera dane porównawcze blisko 30 tys. komponentów.

Mimo niesamowitych możliwości obsługa programu jest intuicyjna i pozwala znaleźć informacje o odpowiednim stopniu zaawansowania dla każdego użytkownika. Niestety program nie jest już dalej rozwijany (pod tą nazwą i w tej formie licencyjnej) ze względu na nawiązanie współpracy przez autora z firmą Lavalys Consulting Group.

Główne cechy programu

-Szczegółowa baza informacji o prawie 30 tys. komponentów - Pełna informacja o sprzęcie - Pełna informacja o zainstalowanym oprogramowaniu (także informacje o licencjach) - Informacje związane z DirectX - Informacje o sterownikach - Testy wydajności pamięci - Generowanie raportów w formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML - Przy okazji prezentacji informacji o komponencie program podaje link do aktualizacji sterownika - Wsparcie baz SQL ADO/ODBC - Kompatybilność z systemem 2003 Server - Rozszerzone wsparcie procesorów 64 bitowych AMD - Audyt sieciowy - Remote Control (TCP/IP) - Prezentacja danych na 85 stronach - Wiele innych...

Uwaga!

W przypadku systemów Windows 95/98/Me może (choć nie musi) pojawić się problem z wyświetlaniem z menu Magazyn -> opcji ATA i SMART. Aby usunąć ten problem należy skopiować plik SMARTVSD.VXD z folderu WindowsSystem do folderu WindowsSystemIoSubSys i zrestartować system. Od tego momentu możemy w zakładce: Magazyn -> ATA zapoznać się z danymi o dysku: ID dysku, nr seryjny, bufor dysku no i o max trybie PIO, UDMA dysku i aktualnym jego trybie pracy, natomiast w zakładce Magazyn -> SMART Dane SMART o naszym HDD.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.117 ocen
Twoja ocena
ProducentTamas Miklos
Liczba pobrań1 146 043
Data aktualizacji29 wrz 2009
Rozmiar pliku3.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)