bDZJApmJ

AIDA32 - Enterprise System Information3.94.2

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneAIDA32 - Enterprise System Information
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Znakomity program prezentujący praktycznie wszelkie informacje osprzęcie i systemie użytkownika. Program sugeruje również co należyzrobić aby podwyższyć wydajność systemu (włączając w to zmianysprzętowe). Umożliwia zapis informacji w formatach: TXT, HTML,MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML. AIDA32 zawiera dane porównawczeblisko 30 tys. komponentów.

bDZJApmL

Mimo niesamowitych możliwości obsługaprogramu jest intuicyjna i pozwala znaleźć informacje o odpowiednimstopniu zaawansowania dla każdego użytkownika. Niestety program niejest już dalej rozwijany (pod tą nazwą i w tej formie licencyjnej)ze względu na nawiązanie współpracy przez autora z firmą LavalysConsulting Group.

Główne cechy programu

-Szczegółowa baza informacji o prawie 30 tys. komponentów - Pełna informacja o sprzęcie - Pełna informacja o zainstalowanym oprogramowaniu (także informacjeo licencjach) - Informacje związane z DirectX - Informacje o sterownikach - Testy wydajności pamięci - Generowanie raportów w formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSVoraz XML - Przy okazji prezentacji informacji o komponencie program podajelink do aktualizacji sterownika - Wsparcie baz SQL ADO/ODBC - Kompatybilność z systemem 2003 Server - Rozszerzone wsparcie procesorów 64 bitowych AMD - Audyt sieciowy - Remote Control (TCP/IP) - Prezentacja danych na 85 stronach - Wiele innych... Uwaga!W przypadku systemów Windows 95/98/Me może (choć nie musi) pojawićsię problem z wyświetlaniem z menu Magazyn -> opcji ATA i SMART.Aby usunąć ten problem należy skopiować plik SMARTVSD.VXD z folderuWindowsSystem do folderu WindowsSystemIoSubSys i zrestartowaćsystem. Od tego momentu możemy w zakładce: Magazyn -> ATAzapoznać się z danymi o dysku: ID dysku, nr seryjny, bufor dysku noi o max trybie PIO, UDMA dysku i aktualnym jego trybie pracy,natomiast w zakładce Magazyn -> SMART Dane SMART o naszymHDD.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.117 ocen
ProducentTamas Miklos
Liczba pobrań1 140 014
Data aktualizacji29 wrz 2009
Rozmiar pliku3.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZJApnq
bDZJApnH