WindowsArchiwumProgramy archiwalneAIMP Tools

AIMP Tools2.61.583

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

AIMP Tools to zestaw narzędzi, które stworzone zostały jako rozszerzenie funkcjonalności popularnego odtwarzacza muzycznego AIMP. Pozwalają one konwertować pliki audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami, zgrywać na dysk zawartość nośników Audio-CD, a także rejestrować dźwięk z zewnętrznego źródła.

Pierwsze z oferowanych narzędzi, AIMP2 Audio Converter, daje nam możliwość masowego konwertowania plików z muzyką, a także rippowania ścieżki dźwiękowej z płyt Audio-CD. Wspiera ono takie formaty jak WAVE, WMA, FAAC, FLAC, MP3, MousePack oraz OGG, pozwalając przy tym na definiowanie podstawowych parametrów kompresji (m.in. stałą lub zmienną wartość bitrate, liczbę kanałów itp.) i automatyczną normalizację dźwięku.

Kolejny wchodzący w skład pakietu program to AIMP2 Audio Recorder. Z jego pomocą zapiszemy na dysku dźwięk pochodzący z mikrofonu lub innego urządzenia podłączonego do komputera za pośrednictwem wejścia audio. Podobnie jak AIMP2 Audio Converter obsługuje on formaty WAVE, WMA, FAAC, FLAC, MP3, MousePack oraz OGG i umożliwia definiowanie jakości wyjściowego (rejestrowanego) materiału.

AIMP Tools dostępny jest w polskiej wersji językowej. Wykorzystywany może być jako rozszerzenie odtwarzacza AIMP, jednak nie jest on wymagany do poprawnego działania narzędzia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.813 ocen
Twoja ocena
ProducentAIMP DevTeam
Liczba pobrań14 059
Data aktualizacji5 mar 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)