WindowsMultimediaInne programy multimedialneAirfoil
Airfoil ikona

Airfoil5.6.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Airfoil to narzędzie, które pozwala na wysyłanie dźwięku z komputera PC lub Mac do kompatybilnych odbiorników. Cała operacja jest wykonywania przy użyciu techniki strumieniowania dźwięku i wykorzystaniu sieci bezprzewodowej.

Opisywany program adresowany jest głównie do fanów muzyki. Airfoil pozwala na odtwarzanie plików audio i strumieniowanie dźwięku na urządzenia przenośne, zapewniając dodatkowo możliwość śledzenia informacji na temat nazwy odtwarzanego utworu i wyświetlania okładki albumu. Na uwagę zasługuje także opcja zdalnego sterowania poszczególnymi źródłami audio.

Airfoil można dostosować do własnych preferencji definiując głośność i balans dźwięku, jak również dbając o korekcję parametrów audio w celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzanego pliku.

Wśród urządzeń obsługiwanych przez Airfoil znajdziemy chociażby produkty firmy Apple z systemem operacyjnym iOS na pokładzie, jak również wszelakiej maści smartfony i tablety z Androidem, a także komputery stacjonarne i laptopy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań800
Data aktualizacji22 mar 2019
Rozmiar pliku43.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Airfoil ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)