bErfJviZ
AirMyPC ikona

AirMyPC5.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AirMyPC to program, który umożliwia strumieniowanie obrazu i dźwięku z komputera pracującego pod kontrolą systemu Windows (XP, Vista, 7, 8 i 10) na AppleTV lub Chromecast.

bErfJvjb

Jak nietrudno się domyślić, zarówno komputer, jak i urządzenie, na które chcemy przesyłać obraz, muszą być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Korzystając z tego rozwiązania, AirMyPC pozwoli nam na strumieniowanie wszystkiego, co udostępnimy za pośrednictwem peceta. W ten sposób można oglądać filmy na większym ekranie, przeglądać albumy rodzinne, odtwarzać muzykę czy też korzystać z jakichkolwiek innych aplikacji.

Do działania AirMyPC wymagane jest posiadanie urządzenia Apple TV 4 (całkowicie zgodnego z tvOS11) /Apple TV 2 / Apple TV 3 lub ChromeCast / ChromeCast-Audio lub AnyCast / EzCast / MiraScreen / Freebox-Player / Sony Speakers.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AirMyPC 5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAirMyPC.com
Liczba pobrań930
Data aktualizacji22 lip 2021
Rozmiar pliku7.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AirMyPC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErfJvjX