WindowsArchiwumProgramy archiwalneAirRivals Online

AirRivals Online

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AirRivals to multiplayerowa strzelanka SciFi stanowiąca połączenie RPG z elementami gry akcji.

Pierwszym krokiem jest wybór własnego Geara czyli statku powietrznego, który będziemy pilotować. Do wyboru są 4 wersje, gdzie każda z nich posiada odmienne właściwości bojowe, I-Gear - to typowy myśliwiec do walki w powietrzu, B-Gear - specjalizuje się w bombardowaniu zarówno z ziemi jak i z powietrza, M-Gear - pomaga w regeneracji innych maszyn bojowych oraz A-Gear - ziemno-powietrzna forteca mogąca być zarówno czołgiem, działem naziemnym czy obiektem ruchomym atakującym z powietrza.

O wszystkich poszczególnych predyspozycjach statków dokładnie informują nas nie tylko czytelne wykresy i tabele, ale również sympatyczna asystentka, która swoim miłym głosem objaśnia na bieżąco wszystko to, co powinniśmy wiedzieć podchodząc do tytułu po raz pierwszy. Służy nam ona swoją pomocą również w dalszej części gry.

Następnym, niezbędnym krokiem jest wybór nacji, różnią się one od siebie statkiem matką, mapami oraz wyglądem miasta. Bez względu na to jakiego wyboru dokonamy nasze szanse na dalsze powodzenie są takie same. Jeśli to nasz pierwszy kontakt z tytułem to zalecamy skorzystanie z krótkiego tutoriala, który przy pomocy rzecz jasna naszej asystentki, pozwoli szybko poznać główne tajniki pilotażu.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim wykonywanie specjalnych zadań otrzymywanych w górnej części ekranu. Polegają one na pokonaniu konkretnej liczby mechanicznych potworów, pszczół, statków nieprzyjaciela lub też zdobyciu konkretnych przedmiotów umożliwiających w późniejszym czasie dalszą rozbudowę naszego statku. Po wykonaniu każdej z misji mamy możliwość skorzystania ze specjalnego Inwentarza, gdzie możemy uzupełnić amunicję i dozbroić naszego Geara. Najlepsza jednak zabawa zaczyna się wraz z ukończeniem 11 układu, kiedy to możemy zmierzyć się bezpośrednio z innym graczem lub też przystępując do jednej z frakcji wziąć udział w prawdziwej batalii, w której może walczyć nawet do 200 graczy, po 100 na każdą z frakcji.

**Uwaga:**Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki należy zarejestrować się na stronie projektu, utworzyć konto oraz pobrać specjalnego downloadera, dzięki któremu pobierzemy plik gry. Po udanej aktualizacji do najnowszej wersji możemy rozpocząć zmagania w AirRivals.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 455
Data aktualizacji16 wrz 2011
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)