WindowsArchiwumProgramy archiwalneAiry DVD Converter

Airy DVD Converter5.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Airy DVD Converter to nieskomplikowane i szybkie narzędzie do zgrywania filmów z płyt DVD oraz plików IFO. Z jego pomocą utworzymy kopie zapasową filmu, zawierającą wybrane rozdziały, ścieżkę dźwiękową czy napisy i zapiszemy ją na dysku w jednym z powszechnie wykorzystywanych formatów.

Program umożliwia tworzenie wysokiej jakości kopii materiałów wideo z nośników DVD Video. Użytkownik posiada możliwość wyboru elementów uwzględnianych podczas procesu zgrywania, tj. poszczególnych scen, ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Zgrana przy jego użyciu zawartość może zostać opcjonalnie przekonwertowana do formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi, konsolami do gier lub plików, które można będzie łatwo opublikować w Internecie. Korzystając z tego programu wyodrębnimy także z filmu ścieżkę dźwiękową i zapiszemy ją do postaci pliku WAV.

Airy DVD Converter obsługuje systemy PAL oraz NTSC, pozwalając na zapis wideo do plików w formatach VCD, SVCD, MPG, AVI, WAV, WMV, MP4, THM, 3GP oraz FLV. Z myślą o początkujących użytkownikach twórcy przygotowali zestaw predefiniowanych konfiguracji dla takich urządzeń jak iPod, iPhone, iPad, Kindle Fire, Samsung Galaxy Tab, PS3, Creative ZEN i smartfonów z systemem Android lub Windows.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDVDVideoTool
Liczba pobrań3 261
Data aktualizacji17 wrz 2013
Rozmiar pliku6.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)