Aiseesoft PDF Converter Ultimate ikona

Aiseesoft PDF Converter Ultimate3.2.68.59490

MacOSBiuroKonwertery i generatory PDFAiseesoft PDF Converter Ultimate
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mac PDF Converter Ultimate to przydatny program do konwertowania plików PDF do innych formatów. Dokumenty można zapisać jako pliki tekstowe, dokumenty Worda, prezentacje PPT, RTF, EPUB i HTML. Ponadto można eksportować strony jako TIFF, JPEG, PNG, GIF, BMP, TGA, PPM i JPEG2000.

Program ma wbudowany system OCR, który pozwala zamienić grafiki na tekst. System działa w kilku językach i pozwala pracować z dokumentami zawierającymi tekst wielojęzyczny. Ponadto program pozwala dzielić dokumenty i wydobywać z nich tylko wybrane strony, zachowując formatowanie (kolumny, łącza, obrazy, tabele, grafiki i tym podobne) lub wydobywając sam tekst.

Program pozwala pracować z kolejką plików i daje dostęp do ustawień eksportu, jak rozdzielczość, stopień kompresji i jakość grafik.

Udostępnij
Aiseesoft PDF Converter Ultimate 3.2.68.59490wersja stabilna (Mac)
Aiseesoft PDF Converter UltimateW Mac App Store
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań206
Data aktualizacji10 mar 2017
Rozmiar pliku137.67 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Aiseesoft PDF Converter Ultimate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)