AkelPad ikona

AkelPad4.9.8

WindowsBiuroEdytory tekstówAkelPad
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AkelPad to edytor tekstu oferujący wsparcie dla większości najpopularniejszych języków programowania. Udostępniony został na zasadach open source i charakteryzuje się dużą szybkością działania oraz znikomym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Aplikacja oferuje możliwość pracy z wieloma plikami tekstowymi w obrębie jednego okna w osobnych kartach. Opcjonalnie użytkownik może również pracować w nawet 4 specjalnych panelach, w których wyświetlone mogą być zawartości różnych dokumentów. AkelPad wspiera funkcje wielokrotnego cofania zmian, pozwala sprawnie wyszukiwać i zmieniać zdefiniowane ciągi znaków, a także obsługuje systemy kodowania UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE, UTF-32LE i UTF-32BE. Edytor bardzo dobrze radzi podczas edycji dużych plików tekstowych.

Podstawowe możliwości aplikacji rozszerzyć można za pośrednictwem ogólnodostępnych pluginów. Większość z nich znajdziemy na oficjalnej stronie projektu.

Udostępnij
AkelPad 4.9.8wersja stabilna (32-bit)
AkelPad 4.9.8wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 381
Data aktualizacji24 lip 2018
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AkelPad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)