WindowsBiuroEdytory tekstówAkelPad
AkelPad ikona

AkelPad4.9.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AkelPad to edytor tekstu oferujący wsparcie dla większości najpopularniejszych języków programowania. Udostępniony został na zasadach open source i charakteryzuje się dużą szybkością działania oraz znikomym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Aplikacja oferuje możliwość pracy z wieloma plikami tekstowymi w obrębie jednego okna w osobnych kartach. Opcjonalnie użytkownik może również pracować w nawet 4 specjalnych panelach, w których wyświetlone mogą być zawartości różnych dokumentów. AkelPad wspiera funkcje wielokrotnego cofania zmian, pozwala sprawnie wyszukiwać i zmieniać zdefiniowane ciągi znaków, a także obsługuje systemy kodowania UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE, UTF-32LE i UTF-32BE. Edytor bardzo dobrze radzi podczas edycji dużych plików tekstowych.

Podstawowe możliwości aplikacji rozszerzyć można za pośrednictwem ogólnodostępnych pluginów. Większość z nich znajdziemy na oficjalnej stronie projektu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 026
Data aktualizacji24 lip 2018
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AkelPad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)