Aktualizacja Samsunga rozwiąże problemy z Androidem Auto

Aktualizacja Samsunga rozwiąże problemy z Androidem Auto
14.06.2021 18:08
Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © Honda

Użytkownicy Androida Auto, którzy mieli problemy z funkcjonowaniem aplikacji i zgłaszali jej awaryjność, otrzymają poprawkę, która powinna je rozwiązać. Samsung ogłosił, że pojawi się ona już w najbliższym czasie.

Informacje z serwisu 9to5Google potwierdzają występowanie problemów z oprogramowaniem Android Auto na niektórych modelach smartfonów marki Samsung. Ich dane podają, że użytkownicy mieli problemy z awaryjnością aplikacji, która potrafiła się samoczynnie wyłączyć po odblokowaniu urządzenia.

Dane wskazują, że najczęściej z tego rodzaju problemami borykali się głównie użytkownicy modeli z serii Galaxy. Nie oznacza to jednak, że dotyka on wszystkich właścicieli tych smartfonów. Wiadomo jednak, że w najbliższym czasie pojawi się poprawka na ich sprzęt, która powinna rozwiązać tę problematyczną kwestię. Można więc domniemywać, że błąd w działaniu Androida Auto powiązany jest bezpośrednio z producentem.

9to5Google donosi, że jeden z deweloperów Android Auto potwierdził prace nad wspomnianą aktualizacją. Co ważne, zostana ona wprowadzona przez Samsunga wraz z lipcową aktualizacją dedykowaną na ich urządzenia.

Użytkownicy powinni się spodziewać, że ich problemy z Androidem Auto rozwiążą się nie szybciej niż za dwa tygodnie. Firma nie podała kiedy dokładnie aktualizacja poprawiająca feralny błąd zostanie przedstawiona. 

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)