Aktualizacja Samsunga rozwiąże problemy z Androidem Auto

Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © Honda
Karolina Kowasz

14.06.2021 18:08

Użytkownicy Androida Auto, którzy mieli problemy z funkcjonowaniem aplikacji i zgłaszali jej awaryjność, otrzymają poprawkę, która powinna je rozwiązać. Samsung ogłosił, że pojawi się ona już w najbliższym czasie.

Informacje z serwisu 9to5Google potwierdzają występowanie problemów z oprogramowaniem Android Auto na niektórych modelach smartfonów marki Samsung. Ich dane podają, że użytkownicy mieli problemy z awaryjnością aplikacji, która potrafiła się samoczynnie wyłączyć po odblokowaniu urządzenia.

Dane wskazują, że najczęściej z tego rodzaju problemami borykali się głównie użytkownicy modeli z serii Galaxy. Nie oznacza to jednak, że dotyka on wszystkich właścicieli tych smartfonów. Wiadomo jednak, że w najbliższym czasie pojawi się poprawka na ich sprzęt, która powinna rozwiązać tę problematyczną kwestię. Można więc domniemywać, że błąd w działaniu Androida Auto powiązany jest bezpośrednio z producentem.

9to5Google donosi, że jeden z deweloperów Android Auto potwierdził prace nad wspomnianą aktualizacją. Co ważne, zostana ona wprowadzona przez Samsunga wraz z lipcową aktualizacją dedykowaną na ich urządzenia.

Użytkownicy powinni się spodziewać, że ich problemy z Androidem Auto rozwiążą się nie szybciej niż za dwa tygodnie. Firma nie podała kiedy dokładnie aktualizacja poprawiająca feralny błąd zostanie przedstawiona. 

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)