Aktualizacja Snapchata na Androidzie: ładnie, przejrzyście i z licznymi błędami

Aktualizacja Snapchata na Androidzie: ładnie, przejrzyście i z licznymi błędami

08.06.2016 02:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pisaliśmy już dziś o próbach naśladownictwa, jakich podejmuje się Facebook w stosunku do Snapchata. Stawka jest wysoka, chodzi bowiem o młodych i aktywnych użytkowników Sieci. Sam Snapchat również prężnie się rozwija – sporej aktualizacji doczekała się właśnie aplikacja na Androida.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ta zresztą jest tak nietypowa, jak możliwości oferowane przez samego Snapchata. „Nietypowość” polega w tym przypadku na skrajnym niedopracowaniu, niestabilności działania oraz licznych błędach w wyświetlaniu interfejsu. NIestety, najnowsza aktualizacja nie rozwiązuje tych problemów (zdaje się nawet generować nowe), jednak trzeba przyznać, że w pewnych aspektach Snapchat na Androidzie prezentuje się teraz czytelniej.

Najbardziej zauważalne zmiany dotyczą widoku Stories i Discover, gdzie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do snapów publikowanych przez dużych wydawców, mowa między innymi o Vice czy innych internetowych tytułach prasowych. Od teraz są one wyświetlane w kafelkach, a użytkownik zyskuje w ten sposób podgląd snapa jeszcze przed jego uruchomieniem. Błąd wyświetlania wkradł się tymczasem na ekran główny – „ucinany” zostaje dolny pasek, gdzie wyświetlana jest liczba nieodczytanych snapów. Choć jest to zapewne zależne od konkretnego urządzenia, to problem jest uciążliwy.

  • ... ale ogółem jest czytelniej
  • Nie obyło się bez irytujących błędów...
[1/2] ... ale ogółem jest czytelniej

Drobniejszych poprawek doczekały się także pozostałe ekrany – główny, pozwalający na tworzenie snapów, jak i sam ekran ich edycji, został wyposażony w nowe ikony. Podobnie jak ekran lewy, na którym można wyświetlić snapy znajomych. W ten sposób aplikacja, w której wprost roi się od błędów, zyskuje aktualizację, która nie przynosi żadnych nowych funkcji ani usprawnień, a jedynie kosmetyczne zmiany w interefejsie. I zapewne kolejne tysiące użytkowników. Program można znaleźć w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)