bESoftfV
AKVIS NatureArt ikona

AKVIS NatureArt11.1.1971

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AKVIS NatureArt to doskonałe narzędzie renderujące zjawiska naturalne na zdjęciach, niekoniecznie w naturalny sposób. Dzięki temu programowi można sprawić, by na zdjęciu padał deszcz, by przedmioty płonęły, a letnie kwiaty pokrył szron.

bESoftfX

Wśród zjawisk, które może dodać do zdjęcia AKVIS NatureArt, znajdziemy deszcz, słońce, wodę, błyskawice, chmury, szron, tęczę, ogień i lód. Efekty można łączyć, by uzyskać inne zjawiska – z deszczu można zrobić śnieg, ze szronu mech i tak dalej. Dzięki temu możliwa jest zmiana nastroju zdjęcia, zmiana dynamiki lub realistyczny fotomontaż.

AKVIS NatureArt dostępny jest jako samodzielna aplikacja lub wtyczka do popularnych programów graficznych: Photoshop i Photoshop Elements, PaintShop Pro, Photo Paint, Corel Painter, Xara Xtreme, a nawet GIMP. Program działa na systemach Windows i OS X.

Wersja testowa programu działa przez 10 dni bez ograniczeń.

Udostępnij
AKVIS NatureArt 11.1.1971wersja stabilna (32-bit)
AKVIS NatureArt 11.1.1971wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentAKVIS
Liczba pobrań4 736
Data aktualizacji28 mar 2019
Rozmiar pliku79.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AKVIS NatureArt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESoftgh
Komentarze (3)
bESoftgT