bESoHaZh
AKVIS Neon ikona

AKVIS Neon4.0.527

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AKVIS Neon to program, dzięki któremu dodamy do zdjęć niebanalne efekty świetlne. Dzięki niemu można sprawić, że sierść zwierząt będzie świecić, włosy modelki zmienią się w płomienie, a nocne zdjęcia będą wyglądać jak baśniowe krajobrazy. Jeśli zdecydujemy się na inne ustawienia, kontury nabiorą mroczno-komiksowego charakteru.

bESoHaZj

Podstawową zaletą programu jest możliwość bardzo szybkiej modyfikacji zdjęć. Nie wymaga on ręcznego rysowania ścieżek ani szkicowania – jedyne, co musi zrobić fotograf, to wybór efektu i dostosowanie ustawień: widoczności detali, intensywności światła, rozmazania i przyciemnienia. Można także skorzystać z możliwości odwrócenia barw. Program ma także możliwość nałożenia na obraz tekstu i własnego obrazka, co jednak nie wychodzi mu najlepiej. Można także nałożyć różne tekstury, jak płótno czy papier do szkicowania, oraz zabarwić obraz wybranym kolorem. Własne ustawienia można zapisać w kolekcji gotowych efektów.

Praca z programem może odbywać się w dwóch trybach – ekspresowym i zaawansowanym. Różnią się one dostępnością niektórych zaawansowanych ustawień. Ponieważ generowanie podglądu jest dość czasochłonne, program pozwala podglądać efekt na fragmencie obrazu. Rozmiar okienka z podglądem można określić w ustawieniach.

AKVIS Neon dostępny jest jako dodatek do Photoshopa lub samodzielny program. Można go testować przez 10 dni. Cena pełnej wersji waha się między 29 i 55 euro, zależnie od typu licencji i zestawu możliwości – porównanie można znaleźć na stronie producenta.

Udostępnij
AKVIS Neon 4.0.527wersja stabilna (32-bit)
AKVIS Neon 4.0.527wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentAKVIS
Liczba pobrań1 574
Data aktualizacji25 paź 2019
Rozmiar pliku106.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AKVIS Neon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESoHaZt
Komentarze (1)
bESoHbaf