WindowsGryAkcja i strzelankiAliens vs. Predator 2

Aliens vs. Predator 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Filmowe sagi o Obcych oraz brzydkich Predatorach doczekały się swojego czasu bardzo porządnych strzelanek komputerowych, łączących oba światy. Aliens vs. Predator 2 to jedna z milej wspominanych propozycji na PC, przede wszystkim ze względu na odpowiednio mroczny klimat. Nie bez znaczenia przy sukcesie projektu była jednak także wyjątkowa oprawa graficzna, dopełniana przez świetne udźwiękowienie.

Tak jak w pierwowzorze, historię poznajemy tutaj z punktu widzenia trzech ras. Poza uzbrojonymi po zęby Marines z pikającymi czujnikami ruchu, do wyboru są także kosmiczni łowcy, jak również robale z kwasem zamiast krwi. Każda z dostępnych stron reprezentuje nieco inne podejście do rozgrywki, co w rezultacie daje nam tak naprawdę 3 gry w 1. Zwłaszcza bieganie po ścianach Obcym stanowiło coś zupełnie innego.

Twórcy profesjonalnie podeszli do produkcji, czerpiąc inspiracje nie tylko z obrazów kinowych, ale też chociażby komiksów. W AvP2 pojawiają się doskonale rozpoznawalne bronie oraz elementy wyposażenia. Sporo szumu w minionych już latach narobiła do tego zabawa po sieci. Do jednego kotła wrzucono naraz wszystkie rasy, nakazując im wybijać się w jednym z kilku standardowych trybów. Do dzisiaj miło się to wspomina.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać jeden poziom z kampanii Marines, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 353
Data aktualizacji26 lut 2016
Rozmiar pliku52.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)