Alienware z pokojem VR i nowymi notebookami, u nas konkurs #PGA

Alienware z pokojem VR i nowymi notebookami, u nas konkurs #PGA

Alienware z pokojem VR i nowymi notebookami, u nas konkurs #PGA
Krzysztof Fiedor
22.10.2016 13:00

Na takiej imprezie jak Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć takiego potentata jak Alienware. Na stoisku prezentowane są najnowsze modele notebooków z serii Alienware 15 i 17. Jedną z atrakcji jest specjalnie przygotowany pokój VR. Oczywiście codziennie traficie na atrakcje, takie jak turnieje w popularne gry. Spotkacie też znane osobistości z youtuba.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeśli chodzi o sprzęt, to prym wiodą notebooki Alienware 15 i Alienware 17, najnowsze modele, które w swoim wnętrzu kryją jeszcze ciepłe nowinki techniczne, karty GeForce GTX 1060 i GTX 1070. Nowa seria notebooków wyposażona została też w odświeżone podświetlenie, które teraz śledzi ruch naszej gałki ocznej i odpowiednio reaguje dynamicznie. Na przykład, klawiatura podświetla się, kiedy na nią patrzymy, kiedy nasz wzrok pada na ekran, klawiatura wygasza się.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na odwiedzających strefę Alienware czeka też specjalnie na tę okazję przygotowany pokój, gdzie można sprawdzić technologię VR. Oczywiście są też i gry, między innymi tu zagramy w dopiero co wydany Battlefield 1, nie zabraknie też turniejów w popularne tytuły sieciowe. Do niedzieli wieczór spotkacie na miejscu znane osobistości z youtuba. Codzienne atrakcje poprowadzą Seto i Ziemniak. Pojawią się też goście specjalni: Stuu, Tivolt, Boxdel, Multi czy LJay.

Konkurs

Kolejne wyzwanie konkursowe przed Wami. Tym razem zadanie będzie wyjątkowo łatwe. Tak się składa, że Alienware w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia marki na rynku. Prosimy Was o wpisanie życzeń dla jubilata w komentarzu. Najbardziej odjechana wypowiedź zostanie nagrodzona pakietem prezentów od Alienware.

Obraz

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)