iOSDomBankowość i inwestycjeAlior Mobile
Alior Mobile ikona

Alior Mobile2.3.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja do obsługi kont i rachunków klientów banku Alior. Pomaga w prosty sposób kontrolować stan konta oraz dokonywać operacji z poziomu naszego smartfonu.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy ją powiązać z kontem bankowym. Cała operacja jest opisana zarówno w programie jak i na stronie www. Sam proces, choć nikomu nie powinien sprawiać problemu, mógłby zostać jeszcze bardziej uproszczony. Niestety zabrakło możliwości logowania prostym pinem. Wprawdzie hasło możemy zastąpić popularnym wężykiem, ale dalej nie likwiduje to potrzeby pamiętani i podania loginu.

Na plus zasługuje wersja demo, pozwalająca zapoznać się z możliwościami programu bez posiadania/dodawania konta. Możliwości aplikacji są spore, możemy zarządzać naszymi rachunkami i kartami, dokonywać przelewów i doładowywać konto. Zastrzeżenia można mieć do interfejsu. Choć prezentuje się dobrze, to jednak niektóre podstawowe operacje wymagają zbyt wielu kliknięć. Interfejs nie jest dopasowany do stylistyki iOS 7.0. Kontrowersje mogą budzić uprawnienia wymagane przez aplikację, dostęp do kontaktu pozwala w prosty sposób wybierać nr. do doładowania, a lokalizacja nawigować do najbliższych bankomatów czy też punktów Alior.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań139
Data aktualizacji16 gru 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Alior Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)